آموزش فارکس شمسیان

روندها و چالش‌ های فعلی در بروکر آمارکتس

روندها و چالش‌ های فعلی در بروکر آمارکتس

روندها و چالش‌ های فعلی در بروکر آمارکتس کدامند؟ آیا می‌ دانید این روندها و چالش‌ ها چه تاثیراتی بر روند صعودی یا نزولی رمز ارزها دارند؟ روندها و چالش‌ های فعلی در بروکر آمارکتس همواره می‌ توانند از بالا بردن یا مارک آپ قیمت سود کافی را ببرند. به این ترتیب نرخ‌ ها برای مشتریان بیش تر و بالاتر از نرخ‌ هایی خواهد بود که با تامین کننده نقدینگی معاملات خود را انجام می‌ دهند. در این مقاله روندها و چالش‌ های فعلی در بروکر آمارکتس را بررسی می‌ کنیم.

روندها و چالش‌ های فعلی در بروکر آمارکتس

بروکر امارکتس تنها زمانی می‌ تواند از بالا بردن و یا مارک آپ قیمت‌ ها سود کافی را ببرد که نرخ‌ های ارائه داده‌ اش برای مشتریان بالاتر و بیش تر از نرخ‌ هایی باشد که با تامین کننده نقدینگی معاملات خودشان را انجام می‌ دهند، در غیر این صورت بروکر تنها ریسک را به بازار منتقل کرده است و هیچ سودی برای تریدرها ندارد. گاهی اوقات حتی ممکن است ضرر را نیز برای این افراد رقم بزند.

  • ضررردهی در صورت عدم بالا بردن قیمت‌ ها

اگر بروکر قیمت‌ های بسیار پایین‌ تری در مقایسه با قیمت‌ هایی که می توانند تامین کننده نقدینگی باشند، به مشتریان و معامله‌ گران خود ارائه دهند، در این حالت است که معامله‌ گران با ضرر مواجه خواهند شد. به این ترتیب بروکر نمی‌ تواند به صورت طولانی مدت موفقیتی در کسب و کار خودش داشته باشد و حتی ممکن است در کوتاه مدت نیز با ورشکستگی مواجه شود.

اگر بروکر تصمیم بگیرد از روش A_Book برای معاملات خود استفاده کند و با استفاده کردن از مارک آپ به کسب سود و درآمد برسد، باید حتماً تفاوت قیمتی که به مشتریان و کاربران خود ارائه می‌ دهد و قیمتی که همواره تامین کننده نقدینگی ارائه می‌ دهد، به نفع بروکر باشد.

به همین دلیل جهت کسب سود باید نکات زیر را مدنظر داشته باشید:

  1. استفاده از نرخ تامین کننده در نقدینگی

اساساً بروکر تنها در مواقعی که مارک آپ برای آن سودآور باشد، مشتریان خود نرخ‌ ها را نشان می‌ دهد. در واقع استفاده کردن از نرخ‌ های تامین کننده نقدینگی به صورت نوعی منبع جهت ارائه دادن قیمت به مشتریان می‌ باشد.

  1. ورود به معاملات با تامین کننده نقدینگی

ورود به حوزه معاملات با تامین کنندگی نقدینگی به صورت هم زمان با شروع معاملات مشتریان که با نام‌ های آفست، پوشش یا هج نیز شناخته می‌ شود. اگر معامله دوم تاخیر داشته باشد، از طرفی قیمت با سرعت بالایی در حال تغییر باشد، این امکان وجود دارد که بروکر ضرر کند. به بیان وقتی که به مشتری قیمتی نشان داده می‌ شود، حتماً باید بروکر بتواند قیمت نشان داده شده را اجرا کند.

بنابراین هنگام هج کردن زمانی است که بروکر باید مطمئن شود، می تواند قیمت‌ های بهتر و بالاتری از تامین کننده نقدینگی بگیرد. در غیر این صورت سودی برای مشتری نخواهد داشت و باز هم بروکر با ضرر مواجه خواهد شد.

توجه کنید که بروکر آماراکتس همچون سوپر مارکتی می‌ باشد که مثلاً یک قرص نان را به قیمت ۵ دلار خریداری کرده و آن را با قیمت ۶ دلار به مشتریان خود می‌ فروشد. پس اگر قصد داشته باشد از این راه به کسب درآمد برسد، باید به این موضوع آگاهی داشته باشد که جنس مورد نظر را به چه قیمتی به دست مشتری داده است. هم چنین مطمئن شود که آیا می‌ تواند نان را به نرخ بیش تر از ۵ دلار نیز بفروشد یا خیر؟

جمع‌ بندی

در این مقاله روندها و چالش‌ های فعلی بر بروکر آمارکتس را بررسی کردیم. در واقع این روندها و چالش‌ ها با میزان سوددهی به مشتریان و هم چنین کسب سود برای بروکر از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.

با توجه به همین چالش‌ ها است که معامله‌ گران دست به اقدامات مختلف در بازار رمز ارزها می‌ زنند که گاهی نیز این چالش‌ ها با سود و زیان‌ های کلانی همراه است. در سایت www.binaryoptionn.ir بیش تر با روند و چالش‌ های فعلی بر بروکر آمارکتس، ثبت نام در بروکر آمارکتس، تحلیل‌ های مختلف در بازار رمز ارزها از جمله آموزش تحلیل تکنیکال، تحلیل فاندامنتال و غیره آشنا شوید.

به این مطلب چند ستاره میدهید؟
[Total: 2 Average: 5]
مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

تیم تحلیلی نیما شمسیان در سال 88 شکل گرفت که شامل با تجربه ترین و همچنین موفق ترین تریدر های ایرانی بود ، لذا تصمیم به ایجاد سایتی کردیم تا دانش و مهارت های خود را به سایر افراد بصورت رایگان ارائه دهیم . اسم سایت دلیل بر این نمیشود که فقط در باینری فعالیت داریم بلکه بازار اصلی ما فارکس و ارز های دیجیتال میباشد . پیشنهاد میشود حتما عضو کانال تحلیل های روزانه شوید چرا که دیدگاه شما را به کلی نسبت به تحلیل کردن بازار تغییر میدهد .

بروکر و صرافی های برتر

شبکه های اجتماعی ما