نقش ثبت نام در صرافی بینگ ایکس در حفاظت از اموال مشتریان

نقش ثبت نام در صرافی بینگ ایکس در حفاظت از اموال مشتریان

نقش ثبت نام در صرافی بینگ ایکس در حفاظت از اموال مشتریان چیست؟ آیا می‌ توان جهت ورود به بازار ارزهای دیجیتالی به صرافی بینگ ایکس اعتماد کرد؟ نظر شما در خصوص این صرافی بزرگ چیست؟ صرافی بینگ ایکس یکی از صرافی‌ های بزرگ است که معامله‌ گران و کاربران از سراسر جهان می‌ توانند جهت ورود به بازار رمز ارزهای دیجیتالی با اطمینان کافی آن را انتخاب کنند، اما واضح است این صرافی نیز محدودیت‌ ها و معایبی را در کنار مزایای خود داشته باشد که پیش از ورود باید آن ها را مدنظر داشته باشید. در این مقاله نقش ثبت نام در صرافی ایکس در حفاظت از اموال مشتریان را بررسی می‌ کنیم.

نقش ثبت نام در صرافی بینگ ایکس در حفاظت از اموال مشتریان

گفتیم که صرافی بزرگ بینگ ایکس در کنار مزایای خوبی که برای معامله‌ گران و تریدرها دارد، ممکن است معایبی نیز به همراه داشته باشد. بنابراین لازم است پیش از ورود به این پلتفرم اطلاعات کافی در خصوص مزایا و معایب آن داشته باشید و با دیدی باز اقدام به ثبت نام در آن کنید.

یکی از مسائلی که در خصوص صرافی‌ ها باید اطمینان کامل داشته باشیم، این است که آیا این صرافی‌ ها می‌ توانند در حفاظت از اموال مشتریان جای امن و مطمئنی باشند؟ از مزایایی که صرافی بینگ ایکس دارد این است که هیچ گونه اجبار جهت احراز هویت برای کاربران ایرانی وجود ندارد، اما فعالیت داشتن بدون احراز هویت محدودیت‌ هایی را نیز به همراه دارد که از مهم‌ ترین و اصل‌ ترین آن ها سقف برداشت روزانه از ارزهای دیجیتالی تا حدود ۵ هزار تتر و ۱۰۰ هزار دلار می‌ باشد.

در کنار این ویژگی محدود شدن ضریب اهرم در قسمت معاملات برای تریدرها لوریج به پنج می‌ باشد. این ویژگی موجب شده است که بینگ باکس به یکی از بهترین جایگزین‌ های صرافی کوکوین تبدیل شود.

البته بینگ ایکس نیز پیش تر اعلام کرده بود که هیچ گونه خدماتی به کاربران ایرانی ارائه نمی‌ دهد و آی‌ پی‌ های ایرانی در این پلتفرم مسدود شده بودند. به هر حال کاربران می‌ توانند با استفاده کردن از نرم‌ افزارهای متفاوت تغییر آی پی در این پلتفرم بزرگ ثبت نام کنند.

نقش ثبت نام در صرافی بینگ ایکس

منظور از حفاظت اموال مشتریان به این معنا است که پلتفرم مورد نظر بتواند در طول کلیه موارد خرید و فروش رمز ارزها مشتریان خود را پشتیبانی کند و تا هر زمانی که این معامله‌ گران دارایی‌ های خود را در بازار رمز ارزها حفظ می‌ کنند، بینگ ایکس نیز بتواند این دارایی‌ ها را حفظ کند، بدون آن که مشکلی در خصوص برداشت واریز و یا هر اقدام دیگری پیش بیاید.

بنابراین به عنوان یک کاربر و تریدر ایرانی به این موضوع توجه داشته باشید که پلتفرم‌ هایی که احراز هویت را به صورت اجباری برای شما در نظر گرفته‌ اند، با امکان مسدود کردن آی پی همراه هستند. پلتفرم بینگ ایکس چنین محدودیتی برای کاربران خود ندارد، با این حال امکان بلوکه شدن دارایی کاربران ایرانی تحت هر شرایطی در این پلتفرم وجود دارد.

این صرافی متمرکز تا ابتدای آگوست سال ۲۰۲۳ توانسته بود بیش از ۵ میلیون کاربر را به خود جذب کند که از ۱۰۰ کشور متفاوت بودند و توانسته بود یکی از رتبه‌ های برتر در بین صرافی‌ های ارزهای دیجیتالی باشد. بخش اعظمی از اعتماد کاربران به این صرافی در خصوص حفظ اموال آن ها و امنیتی بود که صرافی بینگ ایکس برای آن ها رقم زده بود.

سخن پایانی

در این مقاله نقش ثبت نام در صرافی بینگ ایکس در حفاظت از اموال مشتریان را بررسی کردیم. یکی از ویژگی‌ ها و مشخصه‌ هایی که یک صرافی خوب می‌ تواند از آن برخوردار باشد و معامله‌ گران و تریدرها را به سوی خود جذب کند، این است که کاربر اطمینان پیدا کند صرافی مورد نظر در حفظ اموال او کوشا خواهد بود و در تمام مدت حضور در آن صرافی اموالش هیچ گونه آسیبی نخواهند دید.

صرافی بینگ ایکس با وجود محدودیت‌ هایی که برای کاربران ایرانی قائل شده است، اما همواره یکی از صرافی‌ های بزرگ و امن جهت ورود به بازار ارزهای دیجیتالی محسوب می‌ شود. در سایت www.binaryoptionn.ir با نقش ثبت نام در صرافی بینگ ایکس در حفاظت از اموال مشتریان، ثبت نام در صرافی بینگ ایکس و ثبت نام در بروکر آمارکتس بیش تر آشنا شوید.

به این مطلب چند ستاره میدهید؟
[Total: 2 Average: 5]
مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

تیم تحلیلی نیما شمسیان در سال 88 شکل گرفت که شامل با تجربه ترین و همچنین موفق ترین تریدر های ایرانی بود ، لذا تصمیم به ایجاد سایتی کردیم تا دانش و مهارت های خود را به سایر افراد بصورت رایگان ارائه دهیم . اسم سایت دلیل بر این نمیشود که فقط در باینری فعالیت داریم بلکه بازار اصلی ما فارکس و ارز های دیجیتال میباشد . پیشنهاد میشود حتما عضو کانال تحلیل های روزانه شوید چرا که دیدگاه شما را به کلی نسبت به تحلیل کردن بازار تغییر میدهد .

بروکر و صرافی های برتر

شبکه های اجتماعی ما