آموزش فارکس شمسیان

استراتژی های رایگان باینری آپشن

استراتژی-های-رایگان-باینری-آپشن

داشتن استراتژی کاربردی در بروکرهای باینری آپشن از موارد مهم در این کسبوکار محسوب میشود.

اما آیا میشود به استراتژی های رایگان داخل اینترنت اعتماد کرد و از روی همین اعتماد سرمایه و اندوخته چندماه از زندگیمان را وارد این کسبوکار کنیم.

قطعا هیچکسی نمیاد و راز موفقیتشو رایگان در اختیار مردم بزاره . پس پیشنهاد میکنم قبل از اینکه با چند ساعت تمرین زود حسابتونو شارژ کنیدو اقدام به معامله در فضای لایو کنید کمی استراتژی که یادگرفتید را آنالیز کنید .

پیشنهاد میکنم حداقل زمان 10 روز در تایم های مختلف با استراتژی مورد نظر تمرین کنید تا متوجه شوید آیا این استراتژی اصلا ارزش سرمایه گذاری دارد یا خیر .

اما نکته مهمتر از داشتن استراتژی تسلط به برخی الگوهای تحلیلی مثل خطوط حمایتی و مقاومتی ، کندل استیک ها و یا واگرایی ها و… است .

شما با کمک همین الگوهاست که میتوانید تاییدکننده هایی قوی جهت بازکردن معاملات خود بدست آورید. در این وبسایت آموزش های تحلیل تکنیکال را بصورت رایگان در اختیار شما قرار دادیم تا بتوانید بهترین بازدهی را در باینری آپشن داشته باشید. همچنین براحتی میتوانید به آرشیو استراتژی های رایگان باینری آپشن هم دسترسی داشته باشید .

آموزش استراتژی باینری آپشن

استراتژی که به شما معرفی میکنم معروف به مارتینگل میباشد . این روش توسط فردی بنام آقای مارتینگل ابداع شد که نقش مکمل و ترکیبی را در استراتژی های مختلف دارد.

روش مارتینگل چیست؟

فرض کنید شما در معامله  1 دلار سرمایه گذاری کردید ، اما معامله شما با ضرر بسته میشود لذا برای جبران کرن ضرر گذشته میزان سرمایه گذاری در معامله بعدی را 2 برابر میکنیم . یعنی 2 دلار را برای معامله خود درنظر میگیریم . اما این معامله شما هم با ضرر بسته میشود و شما برای جبران ضرر اینبار میزان سرمایه گذاریتان را 3 برابر یعنی 4 دلار مینمایید اگر اینبار معامله شما با سود بسته شود ضررهای گذشته شما جبران خواهد و باز اگر دوباره با ضرر بسته شد میزان سرمایه گذاری در معامله بعدی دوبرابر یعنی 8 دلار خواهد بود .

استراتژِی-رایگان-الیمپ-ترید

استراتژی مارتینگل ریسک بالایی دارد و برای افرادی مناسب هست که سطح متوسط به بالا را دارند و افراد تازه کار سعی کنند فقط در دمو با این استراتژی تمرین کنند.

طبیعتا این روش به تایم فریم خاصی مرتبط نیست و میتوان در فارکس و بروکرهای باینری آپشن نظیر الیمپ تربد ، آلپاری نیز استفاده کرد .

 

به این مطلب چند ستاره میدهید؟
[Total: 7 Average: 3.4]
مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

تیم تحلیلی نیما شمسیان در سال 88 شکل گرفت که شامل با تجربه ترین و همچنین موفق ترین تریدر های ایرانی بود ، لذا تصمیم به ایجاد سایتی کردیم تا دانش و مهارت های خود را به سایر افراد بصورت رایگان ارائه دهیم . اسم سایت دلیل بر این نمیشود که فقط در باینری فعالیت داریم بلکه بازار اصلی ما فارکس و ارز های دیجیتال میباشد . پیشنهاد میشود حتما عضو کانال تحلیل های روزانه شوید چرا که دیدگاه شما را به کلی نسبت به تحلیل کردن بازار تغییر میدهد .

بروکر و صرافی های برتر

شبکه های اجتماعی ما