آموزش فارکس شمسیان

افزایش فعالیت های داخل شبکه ای ریپل با سقوط قیمت ها

افزایش فعالیت های شبکه ریپل

افزایش فعالیت های داخل شبکه ای ریپل با سقوط قیمت ها؛ طبق گزارش دارایی انتشار داده شده توسط تیم کریپتو کامپر (Crypto Compar) در آبان ماه جاری، تعداد کل تراکنش های انجام شده بر روی شبکه ریپل از مبلغ 43 میلیون در ماه به 53 میلیون عدد تغییر یافته است. (این داده ها مربوط به ماه اکتبر تا نوامبر می باشد.)

همچنین جالب است بدانید، تعداد کل آدرس های جدیدی که بر روی این شبکه اضافه شده اند با افزایشی نزدیک به 12 درصد یعنی 237 هزار عدد رسیده است.

داده های به دست آمده نشانگر این هستند که حتی با وجود کاهش قیمتی 10.2 درصدی ریپل و بسته شدن بهای آن بر روی 0.99 دلار در آبان ماه، فعالیت ها در این شبکه با افزایش چشمگیری مواجه بوده است که این امر می تواند بیانگر قدرت شبکه این ارز باشد.

به این مطلب چند ستاره میدهید؟
[Total: 2 Average: 5]
مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

تیم تحلیلی نیما شمسیان در سال 88 شکل گرفت که شامل با تجربه ترین و همچنین موفق ترین تریدر های ایرانی بود ، لذا تصمیم به ایجاد سایتی کردیم تا دانش و مهارت های خود را به سایر افراد بصورت رایگان ارائه دهیم . اسم سایت دلیل بر این نمیشود که فقط در باینری فعالیت داریم بلکه بازار اصلی ما فارکس و ارز های دیجیتال میباشد . پیشنهاد میشود حتما عضو کانال تحلیل های روزانه شوید چرا که دیدگاه شما را به کلی نسبت به تحلیل کردن بازار تغییر میدهد .

بروکر و صرافی های برتر

شبکه های اجتماعی ما