آموزش فارکس شمسیان

مصاحبه با آقای aldrin llama معامله گر برجسته بازار های مالی

مصاحبه با آقای aldrin llama معامله گر برجسته بازار های مالی

سلام آقای llama وقت بخیر ، خیلی خوشحال هستیم که در خدمت شما هستیم  اگر اجازه بدهید اولین سوالمان را از شما بپرسیم.

چگونه وارد بازارهای مالی شدید ؟ 

بعد از ترک تحصیلی که انجام دادم مستقیم به مهندسی دریایی رفتم و به کار تست و تعمیر موتور های بزرگ کشتی در چند کشور مختلف رو آوردم ، و همین عامل باعث شده بود که از خانواده ام بسیار دور باشم که بسیار تضاد با اخلاقیاتم بود ، در آن زمان برادرم که یکی از دلالان بزرگ در بانک آمریکایی بود به من پیشنهاد داد تا شغلم را عوض کنم و به من بازارهای مالی فارکس را پیشنهاد کرد ، برادرم یک مصاحبه برای من ترتیب داد تا بتوانم یک کارگذار در بازارهای مالی شوم ، این مصاحبه زندگی مرا به کلی تغییر داد به طوری که چند سال بعد در زمینه شغلی خودم در انگلستان درجه یک بودم اما اغلب در سوئیس ، آلمان و آمریکا کار میکردم .

بهترین زمان برای معامله کردن چه زمانی است ؟

بنظر من اساسا هر زمان که بیدار ، بدون خشم و استرس باشید ، برای من داشتن تعادل بین تجارت و زندگی اساسا بسیار مهم است ، بنابراین من اکثر اوقات بین ساعت 9 الی 14 ظهر معامله میکنم و بعد از ظهر خودم را آزاد میگذارم تا هر کاری که میخواهم را انجام دهم

چه اشتباهات متداولی بین معامله گران رایج هست ؟

مردم اشتباهات زیادی انجام می دهند ، اما اصلی ترین آنها رویکرد کلی آنها در تجارت است ، که اغلب با وجود اینکه میدانند چقدر اهمیت دارد ، این قوانین را نادید میگیرند ، یک اشتباه دیگر اعمال نکردن و آگاهی کم در مورد مدیریت ریسک است که مردم نمیدانند چگونه  آن را اعمال کنند که این امر بسیار مهم است.
ما می دانیم که بسیاری از تصمیمات تجاری تحت تأثیر احساسات هستند ، مردم چگونه می توانند در مورد مدیریت این امر گام بردارند؟
من میتوانم ساعتها در مورد مدیریت احساسات صحبت کنم ، اما اگر بخواهم بصورت کلی و مختصر توضیح دهم باید بگویم که اگر کسی از قوانین سختگیرانه ای پیروی کند و به آنها پایبند باشد ، می تواند از بسیاری از سوار شدن ها بر روی غلتک هیجان جلوگیری کند ، معامله کردن واقعا دشوار نیست ، مردم تمایل دارند آن را دشوار جلوه دهند .
چه چیزی لازم است تا یک معامله گر موفق باشد؟
هر آنچه که تا الان در موردش صحبت کردم ، اهدافی که در ذهن میپرورانید تا با معامله کردن آنها را بدست آورید قابل دستیابی و واقع بینانه است ، بازارهای مالی یک برنامه سریع ثروتمند شدن نیست ، من دوست دارم آن را به خزیدن تشبیه کنم ، سپس راه رفتن و در انتها دویدن ، مثل هر چیز دیگری در زندگی . آموزش و آموزش شما به سمت موفق شدن سوق میدهد ، برای من یادگیری در بازارهای مالی همه چیز است .
برای کسانی که میخواهند شروع کنند چه توصیه هایی دارید؟
حتما از متخصصان این حوزه یاد بگیرید ، افراد صحیح را پیدا کنید و یک شبکه پشتیبانی قوی بدست آورید ، شروع معامله گری در بازارهای مالی مانند یک کوه یخ است ، و دنبال چیزی باشید که در زیر آب قرار گرفته ، یادگیری مداوم و طرز فکر همه چیز است .
چه نکاتی برای یک تاجر با تجربه تر دارید؟
به آنچه در آن خوب هستید ادامه دهید. دریابید که چه کسی هستید ، نوع معاملاتی که برای شما مؤثر است ، استراتژی و پارامترهای خطر که با بهترین اقدامات کار می کنید ، آن را پیدا کرده و ولش نکنید.
تجارت در طی 10 سال گذشته چگونه تغییر کرده است؟
برای سرمایه گذار خصوصی ، ما دیده ایم که فناوری تجارت را بسیار آسان تر و در دسترس تر می کند. کارگزاران با کیفیت تر شده و امکانات نرم افزار های هوشمند را تغییر داده (فضای کاربری راحت تر)، و این امر راه را برای هر کسی که می خواهد این کسبوکار را شروع کند باز کرده است.
آیا همیشه معاملات شما با سود بسته میشود ؟ 
خیر ، هیچ چیزی در جهان صددرصد نیست و این هم شامل بازار های مالی میشود ، بهترین معامله گران هم گاهی ضرر میکنند ولی همیشه میزان سودی که کردند بیشتر از ضررشان بوده ، نکته مهم در اینجاست که چگونه با ضرر ها مقابله کنیم و آنها را به حداقل برسانیم این همان چیزی است که واقعا مهم است .
به این مطلب چند ستاره میدهید؟
[Total: 35 Average: 4.4]
مقالات مرتبط

۲ پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

تیم تحلیلی نیما شمسیان در سال 88 شکل گرفت که شامل با تجربه ترین و همچنین موفق ترین تریدر های ایرانی بود ، لذا تصمیم به ایجاد سایتی کردیم تا دانش و مهارت های خود را به سایر افراد بصورت رایگان ارائه دهیم . اسم سایت دلیل بر این نمیشود که فقط در باینری فعالیت داریم بلکه بازار اصلی ما فارکس و ارز های دیجیتال میباشد . پیشنهاد میشود حتما عضو کانال تحلیل های روزانه شوید چرا که دیدگاه شما را به کلی نسبت به تحلیل کردن بازار تغییر میدهد .

بروکر و صرافی های برتر

شبکه های اجتماعی ما