آموزش فارکس شمسیان

شغل فعلی ام را چه زمانی برای فارکس ترک کنم

شغل فعلی ام را چه زمانی برای فارکس ترک کنم ؟

شغل فعلی ام را چه زمانی برای فارکس ترک کنم ؟

سوالی چالش برانگیر ولی ساده : سوالی که اگر جواب آن را اشتباه به خودتان بدهید باید بهای سنگینی برایش پرداخت کنید ، بسیاری از شما عزیزان شاغل هستید و طبیعتا یا از شغل خود ناراضی هستید یا از میزان حقوقی که دریافت میکنید ، لذا به جهت همین موضوع جذب بازار مالی فارکس شدید ، بازاری که بشدت پولساز و پرطرفدار هست .

در مدت بیش از یک دهه که در کنار شما عزیزان به اموزش بازارهای مالی پرداختیم و چند هزار دانشجو را آموزش دادیم به نکاتی راجب رها کردن شغل رسیدیم که اگر بی توجه به آن باشید نمیتوانید تصمیم درستی بگیرید .

اولین نکته ای که باید مد نظر قرار دهید ، مقدار سابقه شما در ان شغل میباشد .

طبیعتا شخصی که 20 سال در محیطی مشغول بکار بوده براحتی نمیتواند شغلش را رها کند چرا که ممکن از بیمه کاری خود را از دست بدهد ، لذا برای اینکه از این شغل خارج شوید باید دلیل بسیار محکمی برای خودتان بیاورید .

در اینگونه مواقع ما به این افراد پیشنهاد میکنیم اگر به سود دهی رسیده اید بگذارید 1/5 دیگه هم بگذرد ، اگر در این مدت هم سود مستمر داشتید بلافاصله از شغلتان استعفا دهید .

شغل اصلی تریدر کردن در فارکس

مورد دوم برای افرادی هست که قرض و یا وام باید پرداخت کنند .

بیاد داشته باشید که فارکس در ابتدای کار قرار نیست قرض یا وام های شما را پرداخت کند ، لذا اگر شاغل هستید شغل خودتان را باید ادامه دهید تا اینگونه قرض ها کامل پرداخت شود .

توقع داشتن بیش از حد در بازار برای شما مشکل آفرین خواهد بود و به این فکر نکنید که بسیار زود به سود دهی مستمر برسید و از میلیون ها نفر که از شما حرفه ای تر هستند در بازار پیشی بگیرید ، قطعا نیازمند زمان و تمرین بسیار خواهد بود .

مورد سوم که اکثریت شما را شامل میشود ، داشتن یک شغل هست که میتواند آزاد یا کارمندی باشد و بصورت قرار دادی یا رسمی باشد ، متاسفانه برخی از دوستانی که به احساسات خود کنترل درستی ندارند عجولانه تصمیم میگیرند و به محض دو سه هفته سود مستمر در بروکری مثل بروکر آلپاری فورا شغل خود را رها کرده و در رویاهای خود درامد های میلیاردی را متصور میشوند که در ماه های اینده میتوانند کسب کنند .

در بازارهای مالی رویا داشتن بکار نمی آید ، در بازار فقط منطق کاربردی هست و باید تصمیماتی که میگیرید بدور از احساسات باشد .

پیشنهادی که ما برای شما عزیزان داریم این هست که بعد از تمرین در حساب دمو و وارد شدن به حساب ریل اگر بالای 8 الی 10 ماه سود مستمر داشتید میتوانید شغل خود را رها کنید و فقط در حرفه معامله گری فعالیت داشته باشید .

البته این را بخاطر داشته باشید که ممکن هست در اوایل کار سر نداشتن مدیریت ریسک و سرمایه کال مارجین هم شوید لذا در این 8 ماهی که ما مد نظر قرار میدهیم نباید هیچ کال مارجینی اتفاق بیوفتد و اگر افتاد روز شمار 8 ماه صفر میشود و باید مجدد از روز اول شروع کنید بمدت 8 الی 10 ماه .

به این مطلب چند ستاره میدهید؟
[Total: 21 Average: 4.4]
مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

تیم تحلیلی نیما شمسیان در سال 88 شکل گرفت که شامل با تجربه ترین و همچنین موفق ترین تریدر های ایرانی بود ، لذا تصمیم به ایجاد سایتی کردیم تا دانش و مهارت های خود را به سایر افراد بصورت رایگان ارائه دهیم . اسم سایت دلیل بر این نمیشود که فقط در باینری فعالیت داریم بلکه بازار اصلی ما فارکس و ارز های دیجیتال میباشد . پیشنهاد میشود حتما عضو کانال تحلیل های روزانه شوید چرا که دیدگاه شما را به کلی نسبت به تحلیل کردن بازار تغییر میدهد .

بروکر و صرافی های برتر

شبکه های اجتماعی ما