آموزش فارکس شمسیان

تحلیل بلند مدت طلا 25 مهر ماه 1401

تحلیل بلند مدت طلا

تحلیل بلند مدت طلا 25 مهر ماه 1401 به جهت اینکه بتوانید نواحی بسیار مهم نمودار انس طلا را متوجه شده و نقشه راهی برایتان باشد منتشر میشود .

در نگاه اول با تصویر زیر که در تایم روزانه میباشد ، متوجه خواهید شد که طلا نزولی باور نکردنی را رقم زده و حتی با توجه به فشار فروشندگان در حال حاضر میتواند هدف 1550 الی 1540 را تیک بزند .

نمودار انس طلا

خب بهتر هست از ابتدا شروع کنیم تا شما هم بتوانید براحتی نواحی که ترسیم شده را روی نمودار خودتان ترسیم کنید ، ابتدا خط روند نزولی را مشاهده میکنید که از اهمیت استراتژیکی بالایی برخوردار میباشد و نقطه اول آن از 8 ماه مارس 2022 کشیده شده است و انتظار میرود تا زمانی که این خط روند با کندلی برک اوت قوی و معتبر شکسته نشود ، انس طلا نمیتواند قیمت های بالاتری به خود ببیند .

تحلیل طلا

حمایت استاتیک پیش روی قیمت 1641 میباشد که دو سناریو میتوانیم در این سطح برای نمودار انس طلا مد نظر قرار بدهیم .

1_ ستاپ تست 

ستاپ تست در قیمت 1641 میتواند رخ دهد و در صورتی که بعد از برخورد قیمت به این ناحیه اگر شاهد پارامتر های صعودی مناسبی بودیم میتوانیم وارد پوزیشن BUY شده و حد سود خود را در 1660 الی 1662 قرار دهیم که البته تعیین دقیق حد سود گذاشتن کاملا اختیاری هست و تمامی این اعداد پیشنهادی میباشد .

انس طلا

2_ ستاپ شکست

در این ستاپ ما باید منتظر شکسته شدن حمایت 1642 باشیم و در صورت پولبک و پارامتر های نزولی میتوانیم وارد پوزیشن SELL شده و تا 1615 الی 1620 انتظار ریزش قیمت طلا را داشته باشیم .

سیگنال خرید و فروش انس طلا

اما آخرین احتمالی که میتوانیم برای انس طلا بدهیم شکسته شدن مقاومت 1682 در فاصله زمانی کوتاه میباشد که در این صورت حد سود خود را میتوانیم تا خط روند نزولی قرار دهیم .

توجه داشته باشید که اگر در تایم های کوتاه مدت وارد پوزیشن شدید حد سود شما طبیعتا باید در نواحی قرار گیرد که منطقی باشد ، بطور مثال اگر در 5 دقیقه وارد پوزیشنی شدید با توجه به همان تایم حد سود خود را مشخص نمایید که احتمال دهید بطور مثال تا چند دقیقه یا چند ساعت دیگر احتمالا به حدسود برخورد میکند .

به این مطلب چند ستاره میدهید؟
[Total: 5 Average: 4]
مقالات مرتبط

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

تیم تحلیلی نیما شمسیان در سال 88 شکل گرفت که شامل با تجربه ترین و همچنین موفق ترین تریدر های ایرانی بود ، لذا تصمیم به ایجاد سایتی کردیم تا دانش و مهارت های خود را به سایر افراد بصورت رایگان ارائه دهیم . اسم سایت دلیل بر این نمیشود که فقط در باینری فعالیت داریم بلکه بازار اصلی ما فارکس و ارز های دیجیتال میباشد . پیشنهاد میشود حتما عضو کانال تحلیل های روزانه شوید چرا که دیدگاه شما را به کلی نسبت به تحلیل کردن بازار تغییر میدهد .

بروکر و صرافی های برتر

شبکه های اجتماعی ما