آموزش فارکس شمسیان

تحلیل تعدادی از جفت ارز ها

سیگنال

جفت ارز EUR/USD

یورو اندکی در طی هفته شکسته شد و از سطح 1.10 سقوط کرد. این شمعدان بسیار منفی بود و بسیار محتمل است که ما همچنان در نوسان های کوتاه مدت شاهد فروشندگان باشیم. یورو به طور کلی به مبارزه خود ادامه می دهد و البته دلار آمریکا از داشتن بازارهای خزانه داری آمریکا در پشت آن سود دارد. درنهایت ، من معتقدم که ما دوباره قسمت پایین شمع های اخیر را دوباره بررسی می کنیم ، به معنای جایی در نزدیکی سطح 1.0650. اگر ما بتوانیم در زیر آنجا شکسته شویم ، بازار به سمت دسته 1.05 می رود. من هیچ علاقه ای به تلاش برای خرید این جفت در حال حاضر ندارم.

سیگنال-هفتگی فارکس

جفت ارز AUD/USD

دلار استرالیا پس از آغاز تلاش برای تجمع ، در طول هفته سقوط کرد و این همبستگی بسیار بالایی با EUR / USD دارد. به همین دلیل ، من فکر می کنم که هر دو جفت در یک جهت حرکت خواهند کرد ، و راه خود را به سمت نزولی حرکت می کنند. قیمت دقیقاً زیر سطح 0.60 بسته شد ، و به احتمال زیاد بازار می تواند به سطح 0.58 سقوط کند. ما می توانستیم حتی فراتر از آن پیش برویم ، اما می بینید که زیر آن فشار خرید زیادی وجود داشته است. در این مرحله ، به نظر نمی رسد که دلار استرالیا از مفهوم بلند مدت فراتر رود ، زیرا اقتصاد جهانی در این حالت ایستاده است.

سیگنال

جفت ارز USD/JPY

دلار آمریکا در حال حاضر در حدود 108 پوند است. این بازاری است که اساساً در وسط طیف وسیعی قرار دارد ، در حالی که از سطح زیر 105 پوند پشتیبانی می شود و سطح 112 پوند بالاتر دربرابر مقاومت است. در این مقطع زمانی ، بازار به نظر می رسد در واقع در دامنه “ارزش منصفانه” باشد ، بنابراین من بسیار نوترون هستم اما اگر به دامنه های بیرونی این منطقه تثبیت شویم ، می توانم این حرکت را محو کنم. به خاطر داشته باشید که بازار نسبت به ریسک پذیری بسیار حساس است ، به همین دلیل می تواند وارد بازار شود.

فارکس

جفت ارز USD/CHN

دلار آمریکا در ابتدا سعی داشت در طول هفته به یوان چین حمله کند اما در نهایت تشکیل ستاره ای تیراندازی شد. به وضوح بازار نمی خواهد خیلی بالاتر از 7.15 پیش برود ، بنابراین جالب است بدانید که چگونه این عملکرد را انجام می دهد. اگر افت کند ، این می تواند نشانه خوبی برای اشتهای ریسک باشد ، اما در این مرحله ما هنوز هم در این جفت زیاد هستیم و نشان می دهد که نگرانی اقتصاد جهانی نسبت به سرازیر شدن پول به دلار آمریکا ، چقدر نگران کننده است.

فارکس

 

ثبت نام در پاکت آپشن

به این مطلب چند ستاره میدهید؟
[Total: 14 Average: 4.1]
مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

تیم تحلیلی نیما شمسیان در سال 88 شکل گرفت که شامل با تجربه ترین و همچنین موفق ترین تریدر های ایرانی بود ، لذا تصمیم به ایجاد سایتی کردیم تا دانش و مهارت های خود را به سایر افراد بصورت رایگان ارائه دهیم . اسم سایت دلیل بر این نمیشود که فقط در باینری فعالیت داریم بلکه بازار اصلی ما فارکس و ارز های دیجیتال میباشد . پیشنهاد میشود حتما عضو کانال تحلیل های روزانه شوید چرا که دیدگاه شما را به کلی نسبت به تحلیل کردن بازار تغییر میدهد .

بروکر و صرافی های برتر

شبکه های اجتماعی ما