آموزش فارکس شمسیان

پایان دور سوم مذاکرات روسیه و اوکراین ؛ آیا اعلام آتش بس می شود؟

نتیجه سومین مذاکرات اوکراین و روسیه

طبق گذارشات انجام شده اولین مذاکرات روسیه و اوکراین در شهر (گومل) در ۲۸ فوریه برگذار شد. پس از آن دومین مذاکره آن‌ها نیز در ۳ مارس در شهر بلاروس در نزدیکی لهستان شکل گرفت. اما روز گذشته دور سوم مذاکرات روسیه و اوکراین نیز به پایان رسید..

به گفته شبکه خبری الجزیره، مذاکره کننده اوکراینی اعلام کرد که گفت و گوی اوکراین با روسیه پیشرفت زیادی در رابطه با تخلیه غیر نظامی‌ها نداشت و به طور کلی تغییری در وضعیت احساس نمی‌شود.

همچنین الجزیره گفت: میخائیلو پودولیاک طبق بیانه‌ای اعلام کرد که دو کشور در رابطه با آتش بس به گفت و گو‌هایشان در آینده ادامه می‌دهند.

مذاکره کننده روسیه، ولادیمیر مدینسکی بعد از تمام شدن مکالمه‌اش بیان کرد: برای صحبت در رابطه با نتایج مثبت زود است.

در ادامه خبرگذاری روسیه «اسپوتنیک» گفت: مذاکره کننده ارشد روسیه ولادیمیر مدینسکی در بیانات خود گفت: گروه اوکراین به همتایان روس خود ضمانت داده که کریدور‌های انسان دوستانه از روز سه شنبه کار خود را شروع می‌کنند.

مدینسکی در ادامه گفت و گو‌هایش با مردم پس از مذاکره‌های روز دوشنبه گفت: فرد اوکراینی پیشنهاد روسیه را به کی یف برای بررسی‌های بیشتر برده است. این گفته‌ها در حالی است که یکی از مقام‌های ارشد وزارت دفاع آمریکا (پنتاگون) گفته است تا الان بیش از ۶۲۵ موشک به اوکراین شلیک شده است. همچنین گفت نزدیک به ۱۰۰ درصد نیرو‌های روسیه وارد اوکراین شدند.

مذاکرات دور سوم اوکراین و روسیه

طبق گزارشات اعلام شده رئیس‌جمهور روسیه ولادیمیر پوتین در روز دوشنبه ۲۱ فوریه با در نظر گرفتن بی‌توجهی غرب به نگرانی امنیتی مسکو اعلام کرد، کشورش استقلال جمهوری‌های خلق دونتسک و لوگانتسک را به رسمیت می‌شناسد. همچنین در کاخ کرملین عهد نامه‌های همکاری و دوستی را بزرگان این جمهوری‌ها امضا کرد.

در صبح پنجشنبه ۲۴ فوریه، پوتین در یک سخنرانی در تلویزیون ملی خبر از اقدام نظامی در دونباس داد. در ادامه از نیروهای اوکراینی درخواست کرد ابزار‌های جنگی خود را کنار بگدارند و به خانه‌هایشان برگردند.

همزمان با ادامه این جنگ روسیه واکنش‌های منفی زیادی دریافت کرد و موج تحریم‌ها بر علیه روسیه در حال افزایش است.

به طور کلی پایان جلسه دور سوم مذاکرات روسیه و اوکراین نتیجه مثبتی در رابطه با پایان جنگ و اعلان آتش بس نداشت..

به این مطلب چند ستاره میدهید؟
[Total: 2 Average: 5]
مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

تیم تحلیلی نیما شمسیان در سال 88 شکل گرفت که شامل با تجربه ترین و همچنین موفق ترین تریدر های ایرانی بود ، لذا تصمیم به ایجاد سایتی کردیم تا دانش و مهارت های خود را به سایر افراد بصورت رایگان ارائه دهیم . اسم سایت دلیل بر این نمیشود که فقط در باینری فعالیت داریم بلکه بازار اصلی ما فارکس و ارز های دیجیتال میباشد . پیشنهاد میشود حتما عضو کانال تحلیل های روزانه شوید چرا که دیدگاه شما را به کلی نسبت به تحلیل کردن بازار تغییر میدهد .

بروکر و صرافی های برتر

شبکه های اجتماعی ما