آموزش فارکس شمسیان

چگونه یک گام از سایر معامله گران ارزهای دیجیتال جلوتر باشیم

چگونه تریدر موفقی باشیم

در پاسخ به سوال اینکه چگونه یک گام از سایر معامله گران ارزهای دیجیتال جلوتر باشیم میتوان گفت برای آنکه در بازار سرمایه گذاری ارز های دیجیتال از سایر معامله گران ( تریدرها ) جلوتر باشید باید اطلاعات مهم را فهمیده و به آن ها عمل کنید تا بتوانید سود عالی کسب کنید و این نکته برای اینکه به یک تریدر موفق تبدیل شوید بسیار مهم است که باید همیشه زودتر از بقیه تریدر ها سیگنال های معاملات را دریافت کرده و خرید و فروش را انجام دهید .

در پایین شبکه های اصلی را به شما معرفی می کنیم تا برای ورود به بازار ارزهای دیجیتال بتوانید اطلاعاتی را کسب کرده و در این بازار سود مورد نظر خود را بدست آورید .

1- استفاده از توییتر برای معامله گران ارزهای دیجیتال :

یکی از کانال های جهانی که میتوان اطلاعات خود را در آن بروز کرد توییتر می باشد .

crypto twitter (کریپتو توییتر) چیست؟ کریپتو توییتر مجموعه ای از توییت هایی می باشند که مربوط به بازار ارزهای دیجیتال هستند .

علاوه بر آن یک نکته مهم آن است که شما میتوانید با دنبال کردن افراد ممتازی که در این بازار هستند ، با نظریه آنها در مورد ویژگی های انواع رمز ارزها آشنا شده و اطلاعات معتبر و مهمی را از آنها بدست آورید .

2-  شبکه ردیت برای معامله گران ارزهای دیجیتال 

شما با استفاده از این شبکه می توانید اطلاعات کم نظیری را بدست آورید .

در این شبکه زیر شاخه ای با عنوان  subreddit (ساب ردیت) وجود دارد که به طور ویژه موضوع ها و اطلاعات رمز ارز ها را تحلیل و بررسی میکند ، بدلیل آنکه همه تریدر های جهان در این شبکه مشارکت دارند یکی از عوامل مهم که باعث حرکت قیمت در این بازار است می شود گفت بیان موضوعاتی است که در subreddit های مشهور گفته می شود .

3- گروه تلگرام معامله گران ارزهای دیجیتال 

شما با تحلیل کردن گروه رسمی تلگرامی ارزهای دیجیتال میتوانید به جعلی بودن یا نبودن آن پروژه پی ببرید شما میتوانید با تعامل در این گروه ها اطلاعات خود را در رابطه با پلتفرم خود کامل کنید .

4- برنامه های خبری 

در دنیای ارزهای دیجیتال شما میتوانید در همه زمان اطلاعاتی درباره خبر های دنیای رمز ارزها بدست آورید .

این نکته را در نظر داشته باشید که هرگز به رسانه یا برنامه های خبری متکی نباشید .

مهم ترین شبکه های خبری که باید آن ها را دنبال کنید : تلگراف کوین و کوین دسک می باشند که شما میتوانید هر روز از آن ها استفاده کنید .

پلتفرم های خبری در بازار ارزهای دیجیتال

مهم ترین ساب ردیت ها

از مهم ترین ساب ردیت ها میتوان به سه مورد زیر اشاره کرد :

r/CryptoCurrency

r/CryptoMarkets

r/CryptoCurrencyTrading

پژوهش های خودتان را از بقیه معامله گران بهتر انجام دهید 

برای آنکه در بازار ارزهای دیجیتال سود عالی بدست آورید باید پژوهش خود را به نحو احسنت انجام دهید ، در صورتی که اگر پژوهش خود را به درستی انجام ندهید علاوه بر آنکه سودی بدست نمی آورید بلکه ضرر هم خواهید کرد .

1- عنوان هر پروژه ارز دیجیتال را مشخص کنید

شما باید عنوان هر پروژه ارز دیجیتال را مشخص کرده و آن را درک کنید یک نکته مهم این است که باید در زمینه ارزهای دیجیتال موضوعی را انتخاب کنید که در دنیای امروز مشکلی را حل کرده و از آن استفاده شود .

2- تیم پروژه شما از چه کسانی تشکیل می شود ؟

برای رسیدن به موفقیت باید در پروژه ای که قصد سرمایه گذاری در آن را دارید شریک ها و مشاورانی داشته باشد که در زمینه رمز ارز ها حرفه ای باشند ، پس قبل از وارد شدن به هر پروژه باید سابقه تیمی که مدنظر شماست را تحلیل و بررسی کنید تا موفقیت شما در آن پروژه بالا رود .

3- روشن بودن نقشه رسیدن به موفقیت 

شما هر چه قدر هم پروژه عالی داشته باشید ولی ندانید از چه مسیری می خواهید به آن برسید پیشرفتی نمیکنید بنابراین شما باید مسیر رسیدن به آن پروژه را به طور روشن و واضح مشخص کرده و حتی جزئیات آن را توضیح دهید .

4- بررسی صفحه گیت هاب

از جایی که هیچ یک از افراد تمایل ندارند بر روی یک موضوع راکد سرمایه گذاری کنند ، باید قبل از ورود به یک سرمایه گذاری صفحه گیت هاب آن پروژه را بررسی کرد .

 

بررسی گیت هاب

با بررسی صفحه گیت هاب شما میتوانید از کارهایی که توسعه دهنده های آن پروژه انجام میدهند مانند : رفع کردن باگ های خود و اضافه کردن چیزهای جدید به پروژه اطلاع پیدا کنید .

جمع بندی : برای ورود به هر سرمایه گذاری در بازار ارزهای دیجیتال باید اطلاعات کافی را داشته باشید و آن پروژه را تحلیل و بررسی کرده و هر روزه با دنبال کردن رسانه ها خود را بروز کنید تا بتوانید به سود عالی دست یابید .

 

 

 

به این مطلب چند ستاره میدهید؟
[Total: 2 Average: 5]
مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

تیم تحلیلی نیما شمسیان در سال 88 شکل گرفت که شامل با تجربه ترین و همچنین موفق ترین تریدر های ایرانی بود ، لذا تصمیم به ایجاد سایتی کردیم تا دانش و مهارت های خود را به سایر افراد بصورت رایگان ارائه دهیم . اسم سایت دلیل بر این نمیشود که فقط در باینری فعالیت داریم بلکه بازار اصلی ما فارکس و ارز های دیجیتال میباشد . پیشنهاد میشود حتما عضو کانال تحلیل های روزانه شوید چرا که دیدگاه شما را به کلی نسبت به تحلیل کردن بازار تغییر میدهد .

بروکر و صرافی های برتر

شبکه های اجتماعی ما