آموزش فارکس شمسیان

چرا بروکر آلپاری باز نمیشود؟

سؤالی است که گاها برای معامله گران بروکر آلپاری ایجاد می‌شود این است که چرا بروکر آلپاری باز نمیشود؟ که علت‌های بسیار ساده‌ای دارد، اگر به تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید متوجه علت‌های باز نشدن سایت بروکر آلپاری خواهید شد.قبل از مطالعه این مطلب پیشنهاد می‌کنیم مقاله ورود به آلپاری را مشاهده کنید و مطمئن شوید که درست اقدام کرده‌اید.

معامله گران فارکس نیازی ندارند هر روز به سایت آلپاری سر بزنند چرا که زمانیکه متاتریدر را نصب می‌کنید و وارد حسابتان در متاتریدر می‌شوید دیگر نیازی به وارد شدن به سایت بروکر آلپاری نیست مگر برای کارهایی مانند واریز یا برداشت از حسابتان که آنهم شاید هفته‌ای یا ماهی یکبار باشد و اما بریم سرغ علت‌هایی که آلپاری باز نمی‌شود .

آلپاری فیلتر شده است ؟

یکی از علت‌هایی که سایت آلپاری برای شما عزیزان باز نمی‌شود توجه نکردن به فیلتر شکن است، شما حتماً باید زمانی که قصد ورود به این سایت را دارید فیلتر شکن خود را روشن کنید چرا که سایت آلپاری فیلتر شده است، گاهی اوقات فیلتر شکن قطع می‌شود و یا اگر از برخی سرورهای مجازی استفاده می‌کنید نیاز دارد آن را ریستارت کنید و سپس سایت آلپاری را باز کنید.

اما نکته بسیار مهم‌تر که خیلی از معامله گران به آن دقت نمی‌کنند این است که بروکر آلپاری به آی پی‌های کشور آمریکا و کانادا حساس است و اگر فیلتر شکن شما آی پی یکی از این دو کشور را داشته باشد نمی‌توانید وارد سایت شوید بنابراین حتماً به آی پی فیلتر شکنتان توجه داشته باشید.

آلپاری در دست بروز رسانی

و اما نکته آخری که باید مد نظرتان داشته باشید بروز رسانی‌هایی است که سایت آلپاری تقریباً هر 6 ماه یکبار انجام می‌دهد و سایت نهایتاً به مدت 24 ساعت در دست بروز رسانی است و نمی‌توانید وارد آن شوید و تنها کاری که از دست شما بر می‌آید این است که صبر کنید.

زمانی که سایت بروکر آلپاری در دست به‌روزرسانی است با صفحه‌ای همانند تصویر زیر روبرو می‌شوید.

الپاری باز نمیشود

همان‌طور که گفته شد نهایتاً 24 ساعته و حتی کمتر این بروز رسانی به اتمام می‌رسد و می‌توانید همانند سابق به کارهایتان در سایت بروکر آلپاری رسیدگی کنید در این مقاله دو مورد اساسی در مورد اینکه چرا بروکر آلپاری باز نمی‌شود را به شما عزیزان اطلاع دادیم و اگر دنبال اطلاعات بیشتری از بروکر آلپاری هستید همانند افتتاح حساب و یا ثبت نام در آلپاری پیشنهاد میکنم کلمه آلپاری را در قسمت جستجو تایپ و سپس سرچ کنید تا مقالات مربوط به این بروکر برای شما به نمایش درآید .

به این مطلب چند ستاره میدهید؟
[Total: 1 Average: 5]
مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

تیم تحلیلی نیما شمسیان در سال 88 شکل گرفت که شامل با تجربه ترین و همچنین موفق ترین تریدر های ایرانی بود ، لذا تصمیم به ایجاد سایتی کردیم تا دانش و مهارت های خود را به سایر افراد بصورت رایگان ارائه دهیم . اسم سایت دلیل بر این نمیشود که فقط در باینری فعالیت داریم بلکه بازار اصلی ما فارکس و ارز های دیجیتال میباشد . پیشنهاد میشود حتما عضو کانال تحلیل های روزانه شوید چرا که دیدگاه شما را به کلی نسبت به تحلیل کردن بازار تغییر میدهد .

بروکر و صرافی های برتر

شبکه های اجتماعی ما