آموزش فارکس شمسیان

آموزش نصب اندیکاتور و تمپلت سفارشی بر روی متاتریدر

تمپلت-متاتریدر

بنا به درخواست کاربران در این پست به آموزش نصب اندیکاتور و تمپلت سفارشی بر روی متاتریدر خواهیم پرداخت، لطفا دقت داشته باشید که نمامی مراحل برای نصب اندیکاتور ها برای متاتریدر 4 و 5 میباشند و هیچگونه تفاوت خاصی از نظر نصب اندیکاتور بین این دو نسخه متاتریدر وجود ندارد .

در جلسه های قبل به نصب متاتریدر4 بر روی کامیپوتر پرداختیم که باید گفت متاسفانه خیلی از معامله گران بازار فارکس هیچ اشرافی به آن نداشته و حتی از کاربرد و یکسری امکانات متاتریدر نیز بی اطلاع بودند.

سعی کنید به تمام امکانات نرم افزار متاتریدر تسلط کامل پیدا کنید چرا که این نرم افزار سکوی پرتاب شما به سوی موفقیت است و باید از تمامی امکاناتی که در اختیار شما گذاشته است آگاهی داشته باشید.

در این مقاله آموزش نصب اندیکاتور و هم آموزش نصب تمپلت بروی متاتریدر را آموزش میدهیم لطفا مطابق راهنمای زیر عمل کنید تا فایلها را در محل اشتباهی قرار ندهید.

آموزش نصب اندیکاتور

ابتدا وارد نرم افزار متاتریدر 4 شوید، روی گزینه file کلیک کرده و از منوی باز شده گزینه open data folder را انتخاب میکنیم.

آموزش نصب اندیکاتور سفارشی بر روی متاتریدر

تصویر (1)

در مرحله بعدی پوشه mql4 را انتخاب میکنید.

آموزش-نصب-اندیکاتور

تصویر (2)

در صفحه بعدی که برای شما باز میشود روی گزینه indicators کلیک کنید و فایل نصبی اندیکاتوری که دانلود کرده اید و با پسود ex4 است را در این پوشه کپی میکنید.

چگونه-اندیکاتور-روی-متاتریدر-نصب-کنیم

تصویر (3)

بعد از کپی کردن فایل نصبی اندیکاتور ، متاتریدر را بسته و دوباره باز میکنید ، سپس گزینه insert و از منوی باز شده گزینه indicators  و در انتها روی گزینه costom کلیک میکنید و اندیکاتور مد نظر خودتان را از لیست باز شده انتخاب خواهید کرد، بطور مثال اگر اسم اندیکاتور شما bears باشد باید در لیست به نمایش داده شده نگاه کنید و انتخابش کنید.

آموزش-نصب-متاتریدر

تصویر (4)

آموزش نصب تملپت

اما برای نصب تمپلت روی متاتریدر ، از همان قسمت file گزینه open data folder را انتخاب میکنیم (تصویر 1) و در صفحه ای که برای شما باز میشود روی پوشه templates کلیک کرده و فایل نصبی تمپلت را در آن پوشه کپی میکنید .

نصب تمپلت رو متاتریدر

سپس متاتریدر را ببندید و باز کنید ، روی نمودار کلیک راست کرده و از منوی باز شده گزینه template را انتخاب کنید و بعد از آن میتوانید تمپلت مورد نظر خودتان را استفاده کنید.

نصب-تمپلت-بر-روی-متاتریدر

باز هم تاکید میکنم که فایل زیپ را که از اینترنت دانلود کردید را مستقیم کپی نکنید صرفا فایل نصبی که با فرمت ex4 است را داخل پوشه های گفته شده کپی نمایید.

در لینک زیر میتوانید به 100 اندیکاتور برتر متاتریدر 4 دسترسی پیدا کنید .

دانلود صد اندیکاتور برتر

توجه داشته باشید که هیچ الزامی برای نصب اندیکاتور بر روی متاتریدر وجود ندارد و این موارد کاملا اختیاری و دلبخواهی میباشد .

به این مطلب چند ستاره میدهید؟
[Total: 149 Average: 4.2]
مقالات مرتبط

درباره ما

تیم تحلیلی نیما شمسیان در سال 88 شکل گرفت که شامل با تجربه ترین و همچنین موفق ترین تریدر های ایرانی بود ، لذا تصمیم به ایجاد سایتی کردیم تا دانش و مهارت های خود را به سایر افراد بصورت رایگان ارائه دهیم . اسم سایت دلیل بر این نمیشود که فقط در باینری فعالیت داریم بلکه بازار اصلی ما فارکس و ارز های دیجیتال میباشد . پیشنهاد میشود حتما عضو کانال تحلیل های روزانه شوید چرا که دیدگاه شما را به کلی نسبت به تحلیل کردن بازار تغییر میدهد .

بروکر و صرافی های برتر

شبکه های اجتماعی ما