آموزش فارکس شمسیان

استراتژی رایگان باینری آپشن الیمپ ترید سری چهارم

استراتژی-های-رایگان-الیمپ-ترید

این هفته میخواهیم استراتژی رایگان باینری آپشن الیمپ ترید سری چهارم را به شما کاربران محترم آموزش دهیم .

استراتژی هست که میتوانید در تایم فریم های شصت ثانیه و 2 دقیقه انجام دهید با تایم کندل های 1 دقیقه .

این روش معاملاتی در بازارهای روند بیشتری کاربرد را دارد .

در این استراتژی از اندیکاتور ADX استفاده شده است که بیشتر در آنالیز فنی استفاده میشود ، بعد از بازکردن متاتریدر بر روی نمودار جفت ارز مورد نظر کلیک راست کرده و مطابق شکل زیر گزینه template و adx را انتخاب میکنید.

استراتژی-الیمپ-ترید-adx

در ابتدا در مورد موینگ اورجی moving average که بر روی نمودار ظاهر شده یک توضیح مختصر میدهم . این موینگ اورج نقش تاییدکننده را در این استراتژی رایگان دارد به این صورت که هر چه شیب بیشتری به هر طرف داشته باشد (چه صعود و چه نزولی) ، میزان قدرت روند نمودار را تشخیص میدهد.

پس هر زمانی که مشاهده کردید مووینگ اورج moving average شیب زیادی پیدا کرده باید احتمال یک روند قدرتمند را بدهید.

اما اندیکاتور ADX از سه خط تشکیل شده.

DI مثبت که به رنگ سبز است (نشانگر مثبت جهت)

DI منفی به قرمز (نشانگر منفی جهت )

و خط ADX که به رنگ خاکستری میباشد.

اگر در نمودار مشاهده کردید نشاگر مثبت بالای نشانگر منفی است این منظور را میرساند که روند نمودار صعودی است و بلعکس آن هر زمان که مشاهده کردید نشانگر منفی بالای نشانگر مثبت است این منظور را میرساند که روند نمودار نزولی میباشد.

 

استراتژی رایگان باینری آپشن الیمپ ترید سری چهارم

اما این موارد برای وارد شدن به یک معامله کافی نیست . طبق تجربه تیم باینری آپشن جاب شما باید زمانی پوزیشن معامله بگیرید که خط ADX بین دو خط نشاگر مثبت و منفی قرار داشته باشید که برای پوزیشن فروش حداقل خط ADX بالای 40 و برای پوزیشن خرید زیر 20 باشد .

میتوانید از دیگر اندیکاتور های استوکاستیک هم در این استراتژی کاربردی استفاده کنید تا دقت بالاتری در انجام معاملات خود داشته باشید.

از این استراتژی میتوانید در فارکس و بروکر های باینری آپشن نظیر الیمپ ترید olymp trade ، آلپاری ، اکسپرت آپشن و… استفاده کنید و بازدهی لازم را بدست آورید.

نکته: اگر تایم فریم معامله شما 1 الی 2 دقیقه بود از کندل های 5 دقیقه در این استراتژی استفاده نکنید. برای تحلیل دقیقتر بهتر هست تایم کندل متناسب با تایم فریم تعیین گردد تا نتیجه بهتر حاصل گردد.

تیم آموزشی باینری آپشن جاب

به این مطلب چند ستاره میدهید؟
[Total: 3 Average: 5]
مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

تیم تحلیلی نیما شمسیان در سال 88 شکل گرفت که شامل با تجربه ترین و همچنین موفق ترین تریدر های ایرانی بود ، لذا تصمیم به ایجاد سایتی کردیم تا دانش و مهارت های خود را به سایر افراد بصورت رایگان ارائه دهیم . اسم سایت دلیل بر این نمیشود که فقط در باینری فعالیت داریم بلکه بازار اصلی ما فارکس و ارز های دیجیتال میباشد . پیشنهاد میشود حتما عضو کانال تحلیل های روزانه شوید چرا که دیدگاه شما را به کلی نسبت به تحلیل کردن بازار تغییر میدهد .

بروکر و صرافی های برتر

شبکه های اجتماعی ما