آموزش فارکس شمسیان

سرمایه اتریوم دومین ارز دیجیتال بزرگ به مرز 500 میلیارد دلار رسید

سرمایه اتریوم

بنا به گزارش مجله افیکس کار و همچنین سایت کوین اناونس : این اولین باری است که سرمایه بازار اتریوم از 500میلیارد عبور میکند . طی 24 ساعت گذشته اتریوم جهش قابل توجهی را دارا بوده است که دنباله رو قیمت اخیر بیت کوین صعود داشته است
و همچنین اتریوم در 24 گذشته بیش از 10 درصد افزایش داشته است .
گزارش ها نشان می دهد که تقاضا برای این ارز در چند هفته گذشته افزایش داشته است و آخرین جهش قیمت اتریوم در چند هفته گذشته نیز در این روند افزایش تقاضا دخیل بوده .

اطلاعات نشان می دهد که برترین آدرس های اتریوم در ده هفته اخیر حجم دارایی های خود را تا 14 درصد افزایش داده اند.

که از ابتدای آگوست آدرس های برتر این ارز دیجیتال شروع به جمع آوری اتریوم کرده بودند و این رشد باتوجه به گزارش ها جای تعجبی ندارد و باید شاهد رشد این ارز در بالا ترین سطح خود باشیم . .

تسلط اتریوم و تلاش برای صعود های بیشتر
سلطه اتریوم باتوجه به روند صعودی بیت کوین در چند ماه گذشته کاهش یافته بودکه با این حال اتریوم توانست با افزایش قیمت اخیر خود مجدد به بازار مسلط شود و در جایگاه دوم دارایی دیجیتالی بزرگ جهان قرار گیرد .

17 درصد از کل ارزش رمز ارز ها در حال حاضر به اتریوم اختصاص دارد . که دلایل این رالی صعودی میتواند فعالیت های زنجیره ای اتریوم و تعداد آدرس های فعال این ارز باشد .

با توجه به گفته های اسکن: ذخیره سپرده اتریوم 2 در شرایط فعلی بیش از 7.9 میلیون اتریوم است همچنین سپرده گذاری کل ارزش اتریوم در حال حاضر 33 میلیارد دلارمی باشد.

به این مطلب چند ستاره میدهید؟
[Total: 3 Average: 5]
مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

تیم تحلیلی نیما شمسیان در سال 88 شکل گرفت که شامل با تجربه ترین و همچنین موفق ترین تریدر های ایرانی بود ، لذا تصمیم به ایجاد سایتی کردیم تا دانش و مهارت های خود را به سایر افراد بصورت رایگان ارائه دهیم . اسم سایت دلیل بر این نمیشود که فقط در باینری فعالیت داریم بلکه بازار اصلی ما فارکس و ارز های دیجیتال میباشد . پیشنهاد میشود حتما عضو کانال تحلیل های روزانه شوید چرا که دیدگاه شما را به کلی نسبت به تحلیل کردن بازار تغییر میدهد .

بروکر و صرافی های برتر

شبکه های اجتماعی ما