آموزش فارکس شمسیان

تحلیل قیمت اتریوم هفته سوم آبان ماه

تحلیل قیمت هفتگی اتریوم

در تحلیل قیمت اتریوم هفته سوم آبان ماه طبق انتظاراتی که داشتیم پس از اینکه قیمت بیت کوین به 7400 دلار رسید سطح حمایتی اتریوم نیز شکسته شد و به قیمت 150 دلار نزول پیدا کرد که با بازگشت مجدد بیت کوین به کانال 9300 دلار مجدد شاهد رشد سایر ارزهای دیجیتال از جمله اتریوم بودیم .

تحلیل قیمت اتریوم هفته سوم آبان ماه

طی بررسی هایی که در نمودار روزانه اتریوم انجام دادیم ، مشاهده شد که این ارز دیجیتال پس از شکست خط روند نزولی خود ، به قیمت 193 دلار واکنش نشان داده و پیش بینی میشود اگر اتریوم موفق به عبور از این خط مقاومت شود الگوی کف دو قلو تکمیل شده و میتواند قیمت 230 دلار را نیز لمس کرده و تا این قیمت رشد داشته باشد.

اگر خط 20 EMA (خط زرد رنگ در تصویر زیر) به سمت کاهش قسمت شکسته شود باید همچنان محدوده قیمتی 150 دلار را بعنوان یک سطح حمایتی قابل تصور دانست.

تحلیل قیمت اتریوم هفته سوم آبان ماه

قیمت اتریوم و اکثر رمز ارزها وابسته به قیمت بیت کوین میباشد و اگر تجربه کار در بازار کریپتو کارنسی را داشته باشید قطعا به این باور رسیده اید که رشد یا نزول قیمت بیت کوین چه تاثیر عمیقی در قیمت سایر ارز ها مخصوصا اتریوم گذاشته است ، امیدواریم روزی برسد تا اتریوم هم قدرت کافی را در بازار پیدا کند و تحت تاثیر بیت کوین نباشد.

مطالب دیگر: ثبت نام در بروکر فارکس تایم

به این مطلب چند ستاره میدهید؟
[Total: 2 Average: 3]
مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

تیم تحلیلی نیما شمسیان در سال 88 شکل گرفت که شامل با تجربه ترین و همچنین موفق ترین تریدر های ایرانی بود ، لذا تصمیم به ایجاد سایتی کردیم تا دانش و مهارت های خود را به سایر افراد بصورت رایگان ارائه دهیم . اسم سایت دلیل بر این نمیشود که فقط در باینری فعالیت داریم بلکه بازار اصلی ما فارکس و ارز های دیجیتال میباشد . پیشنهاد میشود حتما عضو کانال تحلیل های روزانه شوید چرا که دیدگاه شما را به کلی نسبت به تحلیل کردن بازار تغییر میدهد .

بروکر و صرافی های برتر

شبکه های اجتماعی ما