اتریوم

تحلیل تکنیکال اتریوم 26 شهریور (17 سپتامبر)

اتریوم دومین ارز دیجیتال بزرگ جهان چند روزی است که پرقدرت شده و برای ادامه این روند عالی باید از مرز 203 دلار عبور کند در غیر اینصورت احتمال ریزش مجدد قیمت اتریوم بالا میرود.

با نگاه کردن به مووینگ اورج EMA متوجه مسطح بودن مویینگ ها میشوید و همچنین وسط بودن اندیکاتور RSI که اگر همینطور ادامه یابد باید شاهد ثبات قیمت اتریوم باشیم.

تحلیل تکنیکال اتریوم 26 شهریور (17 سپتامبر)

اگر اتریوم مقاومت 203 دلار را هم بکشند میل به خرید معامله گران افزایش یافته و احتمال صعودی شدنش تا خط مقاومتی بعدی یعنی 235 دلار بالا میرود که اگر باز هم از آن قیمت عبور کند احتمال جهش بسیار عالی اتریوم بالاست.

اما اگر از دیدگاه نزولی نمودار را مورد ارزیابی قرار دهیم ، اگر قیمت به زیر خط بنفش EMA برسد که هم اکنون در 183 دلار قرار دارد (در تصویر بالا مشاهده کنید) باید شاهد ریزش شدید اتریوم باشیم و تا خط مقاومتی بعدی که در 163 دلار بسته شده است خواهد رسید .

اما در کل نظر معامله گران به صعود و یا ثبات قیمت اتر بیشتر است ، تحلیل های بالا صرفا احتمال تکنیکالی بوده که توسط یک سایت معتبر انگلیسی مورد تایید قرار گرفته است و پیشنهاد میکنیم بدون مطالعه و تحقیق وارد بازارهای کریپتو کارنسی نشوید ، این نوع بازارها به دلیل نوسان های شدیدی که دارند دارای ریسک بسیاری میباشند و غیر از تحلیل های تکنیکال باید تحلیل های بنیادی را هم در نظر داشته باشید

 

به این مطلب چند ستاره میدهید؟
[Total: 3 Average: 3.7]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا